Okul kuralları

Okulumuzun amacı, öğrenciye bilgiyi en etkili şekilde vermektir. Ancak, disiplin tüm öğrenmenin özüdür. Bu nedenle, sizden bu kurallara anlayışlı ve saygılı davranmanızı rica ediyoruz:

Okul kuralları

 1. izzigo.info.tr web sitesi etkileşimli bir online öğrenme platformudur.
 2. Site kaynaklarına doğru erişim için kullanıcının ekipmanı sitede belirtilen minimum teknik gereksinimleri karşılamalıdır.
 3. Sitede derslere başlamak için kullanıcıların zorunlu kayıttan geçmeleri gerekir. Siteye kayıt ücretsizdir.
 4. Kayıt işleminin tamamlanmasının ardından her Kullanıcı Profilin sahibi olur, bu da Sitede Kullanıcı Profilinden yapılacak her şeyden kendisinin sorumlu olduğu anlamına gelir.
 5. Sitede interaktif dersler ücretlidir. Öğrenci (öğrenci velisi), web sitesinde belirtilen tarife planlarından herhangi biri için ücretli tarife planının şartlarına uygun olarak ödeme yaptıktan sonra dersler açılır.
 6. Tarifeler ile ilgili bilgilerin içeriği değiştirilerek (ayrıca özel bir duyuru yapılmadan) Öğrenciye doğrudan Site üzerinden bildirilmesi şartıyla, Site Yöneticisi tarafından tek taraflı olarak tarifeler değiştirilebilir. Tarifelerdeki değişiklik, fiyatlardaki değişiklik bildiriminden önce Öğrenci tarafından önceden ödenen sürenin maliyetinin yeniden hesaplanmasını gerektirmez.
 7. Tarife planı için ödeme yaptıktan sonra öğrenci, mentor ile birlikte kararlaştırılan eğitim programına uygun olarak bir ders programı hazırlar.
 8. İyi bir sebep olmadan kaçırılan dersin parası yanar.
 9. Ders, programda belirtilen ders başlama saatinden 5 dakika önce ve sonra 15 dakika içinde öğrencinin kullanımına açılır. Öğrencinin bu süre içinde geçerli bir mazereti olmaksızın derse gelmemesi dersten kaçmış sayılır.
 10. Dersin öğrenci tarafından geçişi, ders sırasında herhangi bir zamanda öğrencinin sorularını cevaplayabilen, anlaşılmaz noktaları netleştirebilen uzak bir öğretmen tarafından kontrol edilir.
 11. Dersin sonunda öğretmen, öğrenciye tamamlaması için ödev verebilir. Ödev, bir sonraki planlanmış ders başlamadan önce öğrenci tarafından tamamlanmalıdır. Ödev tamamlanmazsa, bir sonraki ders kullanılamaz hale gelir, bu da bir dersi iyi bir sebep olmadan atlamaya eşittir.
 12. Her öğrenci, önceden, en az 2 saat önceden, iletişim merkezini arayarak ve askıya alma/aktarma nedenini açıklayarak, web sitesi üzerinden derslerine ara verme veya dersleri başka bir zamana erteleme hakkına sahiptir. Geçerli bir nedenin yokluğunda, derslerin askıya alınması veya yeniden programlanması mümkün değildir.
 13. İletişim bilgileri izzigo.info.tr:
 
İletişim merkezi: +905313061324,
 
Çalışma saatleri: haftanın yedi günü, 10:00 - 22:00 İstanbul saati.