İngilizce

Sınıflara göre öğretmenler: 1. sinif 2. sinif 3. sinif 4. sinif 5. sinif 6. sinif 7. sinif 8. sinif Lise 1 Lise 2 Lise 3 Lise 4 Tüm sınıflar

Uzmanlık: Mütercim tercümanlık

Eğitim: Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Mütercim Tercümanlık ( İngilizce ve Fransızca)

Eğitim deneyimi: 1 yıl

Öncelikle öğrenciyi tanıyorum. Onun öğrenme stiline göre profesyonel bir yol izliyorum. Her çocuğun öğrenme şekli farklı. Her çocuğa özel bir program izlerim. Ders öncesi materyal hazırlıyorum. Yabancı dil öğretiminde tüm duyuların kullanılması gerektiğini düşünüyorum. Okuma, yazma , dinleme ve konuşmaya yönelik becerilerin geliştirmeye yönelik eğitim verilmesi düşünüyorum. Bunların bir tanesi eksik olursa, eğitim de eksik olur.

Uzmanlık: Sınıf Öğretmeni

Eğitim: Uludağ Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 16 yıl

Her insanın yaşamını sürdürebilmesi için öğrenmesi gerektiğine inanıyorum. Anlamıyorum diye düşünmek yerine nasıl anlayabilirim demek gerekir. Herkes belli bir seviyeye kadar öğrenebilir bunu unutmayın.

Uzmanlık: İngilizce Mütercim Tercüman

Eğitim: Beykent Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 3 yıl

Derslerimi çocuklarla hem eğlenerek hem öğrenerek işlemeyi seviyorum. Bu şekilde ders süresince çocukların ilgisi kaybolmuyor ve daha iyi öğreniyorlar.

Uzmanlık: Ingilizçe ögretmenı

Eğitim: Boğaziçi üniversıtetı

Eğitim deneyimi: 18 yıl

Türkçe ve İngilizce öğretmek benim hobim diyebilirim, Öğrencilerime daha fazla yardımcı olabilmek için NLP eğitimi, Yaşam koçluğu, öğrenci koçluğu, profesyonel yaşam koçluğu eğitimlerimi uzman psikolog Ekrem SAYGIN'dan ve Oğuz SAYGIN'dan aldım. Ayrıyeten TESOL sertifikam vardır. Derslerimde tamamen öğrencinin ihtiyaçları doğrultusunda yardımcı olmaktayım. Tercihim derslerimde sadece İngilizce konuşmaktayım. İşin sırrı da burada: hiç İngilizce bilmeyen birinin bile beni çok iyi anlayabilmesi ve bana İngilizce olarak cevap vermeye çalışmasıdır. :) Bir süre sonra bunu alışkanlık haline getirip İngilizce konuşmaya başlayacaktır. The more you speak, the more you learn. (proverb)

Uzmanlık: English teacher, translator

Eğitim: Turkmen National Institute of world languages

Eğitim deneyimi: 15 yıl

If you want to have fun and learn English, welcome to my classes. Are you ready? Let's go!

Uzmanlık: İngilizce Öğretmeni

Eğitim: Kocaeli Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 5 yıl

İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümünü okumakla beraber ortaokul olarak LGS Sınavına ve liseye YDT olarak aynı zamanda YÖKDİL ve YDS hem sınavlara hazırlık hemde okula takviye olarak İngilizce özel ders verdim. Sınav İngilizcesi ve sınavlarda ingilizceye dair taktiklerle başarıya ulaşmanız artık mümkün. Kendi dilimizle kıyaslayarak aradaki farkla İngilizceyi öğrenilmesiyle beraber aynı zamanda da ingilizcenin ne kadar kolay olduğunu da gramerle, kalıplarla ve soru çözüm teknikleriyle görmüş olacaksınız.

Uzmanlık: İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

Eğitim: AZAD ÜNİVERSİTESİ AHAR

Eğitim deneyimi: 15 yıl

MESLEĞİMİ SEVİYORUM. GRUP ÇALIŞMALARI, İKİLİ ÇALIŞMA VE OYUNLARLA ÖĞRETMEYİ SEVİYORUM.

Uzmanlık: English teacher

Eğitim: The Uzbek State World Languages University

Eğitim deneyimi: 6 yıl

Her öğrenci için bilgi düzeyine göre bireysel bir program hazırlarım. Programın seçimi seviyenize, isteğinize ve çalışma amacınıza göre belirlenir.

Uzmanlık: İngilizce Öğretmenliği

Eğitim: İstanbul Bilgi Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 1 yıl

Merhabalar! Eğer İngilizce'yi ilgi çekici konularla bol konuşma içeren bir şekilde öğrenmek istiyorsanız aradığınız öğretmen benim. Tabiki de bunu yanında gramer alıştırmaları, paragraf yazma ve okuma gibi konulara da yoğunlaşacağız ama derslerin her zaman eğlenceli geçeceğine garanti verebilirim. Interactive oyunlar ve küçük testler ile hem gelişmenizi takip edip hem de derslerimize bir değişiklik katacağız. Ayrıca isteğe bağlı olarak LGS, YDS ve LYS sınavlarına yönelik çalışmalar da yapabiliriz.

Uzmanlık: tercümanlık

Eğitim: Hoca Ahmet Yesevi Uluslararası Türk-Kazak Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 1 yıl

I am a teacher of 6-12 classes. I have always tried to ensure that studying brings people pleasure and does not cause difficulties. So, in my classes, I try to present complex grammatical rules in an accessible way, and work out lexical materials in stages, as the student is ready.

Her gün dünyadaki her ikinci sınıf okul çocuğu İngilizce öğrenemedikleri için umutlarını yitiriyor. Aynı zamanda yabancı dil, yetişkinlikte kesinlikle işe yarayacak en önemli ders ve konudur.
Öğretmen zorlanınlan yerleri ve konuları etkili ve anlaşılır bir şekilde nasıl açıklayacağını bilmiyorsa, bir dil öğrenmek gerçekten daha bir zor çalışmaya dönüşebilir.Sonuç olarak, sorun onda değil, öğretmende olsa da, çocuk kendini yetersiz ve başarısız  hisseder..
Izzigo, bire bir İngilizce derslerinin eğlenceli ve etkili olduğu bir platformdur.. Çocuklar öğretmenlerimizle çalışmayı severler çünkü:
  • iletişimde oldukça yumuşak;
  •  derrslerde oyunlar ve medya kullanmak;
  • karmaşık yönleri erişilebilir anlaşılır ve ilginç bir şekilde açıklayın;
  • Öğrencinin başlangıç ​​bilgi düzeyini dikkate alınarak öğretilmeye başlanıyor.
Bu sayfada Ingilizce dersi ayarlabilirsiniz .Çocuğunuzun yabancı dil öğrenmesine yardım etmekten mutluluk duyacağız!