6 Sınıf için İngilizce Özel Ders

Uzmanlık: İngilizce Öğretmenliği

Eğitim: İstanbul Bilgi Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 1 yıl

Merhabalar! Eğer İngilizce'yi ilgi çekici konularla bol konuşma içeren bir şekilde öğrenmek istiyorsanız aradığınız öğretmen benim. Tabiki de bunu yanında gramer alıştırmaları, paragraf yazma ve okuma gibi konulara da yoğunlaşacağız ama derslerin her zaman eğlenceli geçeceğine garanti verebilirim. Interactive oyunlar ve küçük testler ile hem gelişmenizi takip edip hem de derslerimize bir değişiklik katacağız. Ayrıca isteğe bağlı olarak LGS, YDS ve LYS sınavlarına yönelik çalışmalar da yapabiliriz.

Uzmanlık: Mütercim tercümanlık

Eğitim: Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Mütercim Tercümanlık ( İngilizce ve Fransızca)

Eğitim deneyimi: 1 yıl

Öncelikle öğrenciyi tanıyorum. Onun öğrenme stiline göre profesyonel bir yol izliyorum. Her çocuğun öğrenme şekli farklı. Her çocuğa özel bir program izlerim. Ders öncesi materyal hazırlıyorum. Yabancı dil öğretiminde tüm duyuların kullanılması gerektiğini düşünüyorum. Okuma, yazma , dinleme ve konuşmaya yönelik becerilerin geliştirmeye yönelik eğitim verilmesi düşünüyorum. Bunların bir tanesi eksik olursa, eğitim de eksik olur.

Uzmanlık: English language teaching

Eğitim: Kültür üniversitesi

Eğitim deneyimi: 11 yıl

Teaching is not a job it is a passion. Only people with passion can be great teachers.

Uzmanlık: Ingilizce Ogretmeni

Eğitim: Anadolu Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 2 yıl

Yabancı dilleri aktif bir sekilde yıllarca yurt disinda kullanma deneyimine sahip oldugum icin öğrencilerime korkmadan ve hata yapma ozgurlugu ile konuşabilmeyi öğretmek ilk amacımdır. Okul derslerindeki ingilizceye destek dersleri yapıyorum. Ingilizce ve Fransızca'yı hiç bilmeyen her yas grubu icin calismalarim mevcut. Iki öğrencimi YDS sınavına hazırladım. Koreli bir öğrencime B1 seviyesine kadar türkce dersleri verdim ve kendisi ülkemizde yaşayıp, is bile kurdu. Okul oncesi cocuklarla Ingilizce calismalarimda dört yaşındaki bir öğrencim ailesi ile yurtdisina gitti ve oradaki yabancı okul ortamında yabancılık çekmedi. Yollardan beri yurt disinda calistigim icin is ingilizcesine hakimim bu konuda da calisanlara destek veriyorum.

Uzmanlık: İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

Eğitim: KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

Eğitim deneyimi: 3 yıl

Merhaba ben Yusuf DURKUT. Kayseri Erciyes Üniversitesi İngiliz Dili Edebiyatı mezunu ve pedagojik formasyonla öğretmenlik eğitimi almış olarak öğretmenlik yapıyorum.Aynı zamanda mevcut TESOL sertifikam ile yabancı öğrencilere İngilizce öğretimi yapmaktayım. Öğretmenlik yaptığım sürede verdiğim dersler ise şöyle +A1- C1 dersleri +YÖKDİL +YDS +IELTS +TEEN ENGLISH

Uzmanlık: İngilizce Mütercim Tercüman

Eğitim: Beykent Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 3 yıl

Derslerimi çocuklarla hem eğlenerek hem öğrenerek işlemeyi seviyorum. Bu şekilde ders süresince çocukların ilgisi kaybolmuyor ve daha iyi öğreniyorlar.

Uzmanlık: Sınıf Öğretmeni

Eğitim: Uludağ Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 16 yıl

Her insanın yaşamını sürdürebilmesi için öğrenmesi gerektiğine inanıyorum. Anlamıyorum diye düşünmek yerine nasıl anlayabilirim demek gerekir. Herkes belli bir seviyeye kadar öğrenebilir bunu unutmayın.

Uzmanlık: English teacher, translator

Eğitim: Turkmen National Institute of world languages

Eğitim deneyimi: 15 yıl

If you want to have fun and learn English, welcome to my classes. Are you ready? Let's go!

Uzmanlık: International Online ESL Teacher

Eğitim: Tanchuling College

Eğitim deneyimi: 5 yıl

Hi! I’m teacher Ella, I have been teaching ESL Online for quite some time now. By profession I’m not a teacher BUT this did not hinder me from sharing my passion, knowledge and skills in teaching English as a second Language to non-native speakers. Teaching gave me a sense of fulfillment in making my student improve their communication skills. It’s not only about grammars or making better sentences but it is also about chances to speak up, to be heard and to understand by others. I do believe that everyone can learn and speak English with fun! Merhaba! Ben öğretmen Ella, bir süredir ESL Online öğretiyorum. Mesleğe göre öğretmen değilim AMA bu, İngilizceyi ikinci bir dil olarak öğretme konusundaki tutkumu, bilgimi ve becerilerimi ana dili İngilizce olmayan kişilerle paylaşmaktan beni alıkoymadı. Öğretim, öğrencimin iletişim becerilerini geliştirmede bana bir tatmin duygusu verdi. Bu sadece dilbilgisi veya daha iyi cümleler kurmakla ilgili değil, aynı zamanda konuşma, duyulma ve başkaları tarafından anlaşılma şanslarıyla da ilgilidir. Herkesin eğlenerek İngilizce öğrenip konuşabileceğine inanıyorum!

Uzmanlık: İngilizce öğretmeni

Eğitim: Abant İzzet Baysal Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 1 yıl

Türkçe ve matematik akademik hayatınız için çok önemli dersler. Türkçeyi ve İngilizceyi sözel yatkınlığım sebebiyle seviyorum. Öğretmek de bir o kadar eğlenceli.