6 Sınıf için Fen Özel Ders

Sınıflara göre öğretmenler: 5. sinif 6. sinif 7. sinif 8. sinif Tüm sınıflar

Uzmanlık: Sınıf Öğretmeni ve Fen Öğretmeni

Eğitim: Cumhuriyet Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 8 yıl

Hedefim ve planım hafıza teknikleriyle ezbersiz günlük hayatla ilişkilendirerek somut olarak sıradışı farklı öğretim yöntem ve tekniklerle öğrencilerle birlikte işbirlikli samimi ortamı oluşturup dersi daha akılda kalıcı birden çok duyu organını hissedip kullanarak ders anlatmak. Dersleri hayatın ve yaşamın bir parçası gibi görüp o şelkilde bilince sahip olup sorumluluk farkındalığı oluşturup eğlence ve oyun formatı şekline dönüştürüp güzel ve zevkli ders anlatma metodu şeklinde bir konsept oluşturup derslerimizi aktarmayı hedefliyorum.

Uzmanlık: Matematik Öğretmeni

Eğitim: Kırıkkale Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 5 yıl

Ezbere değil mantığa dayalı olarak ders anlatımıyla formül, kodlama gibi kısa yolların öğrencilerin aklında kalmasını amaçlayarak derslerimi anlatmaktayım. Ders anlatımından sonra farklı ve yeni nesil soru tarzlarıyla kolaydan zora giderek konuyu sorularla pekiştirip, öğrenci motivasyonunu artırırım. Matematik ezbere değil, mantığa ve sabırla çabalamaya aşıktır.

Uzmanlık: Matematik ve Fen Öğretmeni

Eğitim: Erciyes Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 6 yıl

Öğrenci seviyesini belirleyerek, seviyesine uygun ders anlatımında bulunurum. Bulunduğu seviyeden adım adım zorlaşan ve farklı soru tarzlarıyla konuyu pekiştirmeyi amaçlarım.