Online Matematik Özel Ders

Sınıflara göre öğretmenler: 1. sinif 2. sinif 3. sinif 4. sinif 5. sinif 6. sinif 7. sinif 8. sinif Lise 1 Lise 2 Lise 3 Lise 4 Tüm sınıflar

Uzmanlık: Matematik Öğretmeni

Eğitim: Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 10 yıl

ilköğretim matematik öğretmenliğinden mezun yenilikçe yeni nesil sorulara hakim akıllı z kitap ile etkinlikleri eğlenceli ve etkili bir şekilde öğrenmek için hemen ders alabilirsiniz. Diplomam belgeler kısmında bulunmaktadır. İki alan sayesinde hem teknolojik hemde matematiksel alanda tam verimli ders işlenmeye çalışılmaktadır. Öğrencinin düzeyine göre ve istediği konuyu öğretmek için akıllı tahta uygulamaları kullanarak ödev ve takipleri yaparak gelişimi en iyi şekillde gerçekleştirmesi için beraber iş birliğiyle tam verim sağlamaktayız.

Uzmanlık: Matematik öğretmeni

Eğitim: Ankara Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 6 yıl

Öncelikle derse başlamadan önce öğrencimin biliş düzeyini tespit edip dinamik bir program oluştururuz. Bu program çerçevesinde örnekler bakımından zengin içeriğe sahip bir kaynak veya onun için hazırlanmış ders notları ile derse başlarız. Öğrencimin sürekli dinleyen taraf olmasını değil, dersin içinde aktif bir rol oynamasını sağlarım. Vereceğim ödevlerle yeterince pratik yapmasını isterim. Çözemediği soruları bir sonraki derste çözerek eksiklerini gidermeye çalışırım. Böylece yeni konuya eksiksiz bir şekilde başlayabiliriz. Öğrencim oluşturduğumuz programa tam anlamıyla uyarsa , anlamayacağı hiçbir konunun ve çözemediği hiçbir sorunun olmadığını görecektir.

Uzmanlık: Öğretmen

Eğitim: Uşak Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 5 yıl

Çocuğunuzun matematiği sevmesine ve matematik problemlerini yapmasına yardımcı olacağım.

Uzmanlık: Sınıf Öğretmeni ve Fen Öğretmeni

Eğitim: Cumhuriyet Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 8 yıl

Hedefim ve planım hafıza teknikleriyle ezbersiz günlük hayatla ilişkilendirerek somut olarak sıradışı farklı öğretim yöntem ve tekniklerle öğrencilerle birlikte işbirlikli samimi ortamı oluşturup dersi daha akılda kalıcı birden çok duyu organını hissedip kullanarak ders anlatmak. Dersleri hayatın ve yaşamın bir parçası gibi görüp o şelkilde bilince sahip olup sorumluluk farkındalığı oluşturup eğlence ve oyun formatı şekline dönüştürüp güzel ve zevkli ders anlatma metodu şeklinde bir konsept oluşturup derslerimizi aktarmayı hedefliyorum.

Uzmanlık: Matematik öğretmeni

Eğitim: Uludağ üniversitesi

Eğitim deneyimi: 10 yıl

Lise ve üniversite sınavlarına hazırlık(LGS-YKS) ve KPSS, ALES, DGS YÖS, GRE ve SAT gibi sınavlar için 10 yıllık tecrübeye sahibim. Matematiği severek sevdirerek öğretmek ve öğrencide sağlam bir altyapı oluşturup konuları ilerletmek temel prensibim. Bugüne kadar her seviyeden öğrencim oldu. Düzenli bir program ve ödev takibi ile gelişim kaydetmek mümkün.

Uzmanlık: Matematik ögretmenı

Eğitim: Kafkas Universitesi

Eğitim deneyimi: 6 yıl

Öğrencinin matematiği sevmesinin öğretmenini sevmesiyle aynı doğrultuda değiştiğinin bilincinde bir öğretmen

Uzmanlık: Matematik öğretmeni

Eğitim: TÜRKİYE CUMHURİYETİ SİİRT ÜNİVERSİTESİ

Eğitim deneyimi: 6 yıl

Matematik, günlük hayattaki problemleri çözmede başvurulan sayma, hesaplama, ölçme ve çizmedir. İnsanda mantıklı düşünmeyi geliştiren mantıklı bir sistemdir. Dünyayı anlamamıza ve yaşadığımız çevreyi geliştirmede başvurduğumuz bir yardımcıdır. Bilgisayar destekli öğretim, oluşturmacı öğrenme, işbirlikli öğrenme, probleme dayalı öğrenme, drama ve oyunlarla öğrenme, kavram haritaları ile öğrenme, görselleştirme yoluyla öğrenme, tam öğrenme modeli, problem çözme yöntemi gibi alternatif öğretim yöntem ve teknikleri ile ilgili çalışmalar yapmaktayım... Bu bağlamda yetiştireceğim siz değerli öğrencilerimi beklemekteyim...

Uzmanlık: Matematik ögretnmenı

Eğitim: Sakarya Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 3 yıl

Matematiği ve bu alandaki gelişmeleri, akademik ilerlemeleri takip etmeyi, düşünmeyi seviyorum ancak benim için en önemlisi Çocuklarla sürekli iletişim halinde olmak onların enerjisi beni mutlu ediyor. Şu anda özel bir eğitim kurumda 9-10-11 kademesindeki öğrencilere okula parelel ve 12- mezun kademesindeki öğrencilere ise TYT-AYT konularından ders vermekteyim aynı zamanda ortaokul kademesindeki öğrencilere de matematik dersi veriyorum.

Uzmanlık: Matematik öğretmeni

Eğitim: Karadeniz teknik üniversitesi

Eğitim deneyimi: 17 yıl

Öncelikle disiplinli bir şekilde çalışmayı,çalışarak neler başarabileceğinizi,matematiğe bakış açısını değiştirme ve onu zevkli hale getirmeyi göstereceğim.Matematiğin kolay olmadığını ama zorda olmadığını göstereceğim.

Uzmanlık: Matematik öğretmeni

Eğitim: Kırıkkale Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 1 yıl

Matematik ders değil hayatın kendisidir. Bir tutkudur. Bir kez severseniz vazgeçemezsiniz. Severek, eğlenerek öğrenmeye ne dersiniz?

Matematik en zor derslerden biri olarak kabul edilir ve çocuğun hangi sınıfta olduğu önemli değildir.
Bir öğrencinin okul öğretmeni en iyi öğreten değilse, zorluklar çıkabilir. Daha sonra bu zorluklar ilerde sorunlar zincirinin ortaya çıkmasına neden olur.
Çocuğun çalışmaktan mutlu olacağı özel matematik dersleri veriyoruz. Okulumuzdaki derslerin temel avantajları çevrimiçi format ve öğretmenlerin gerçek profesyonelliğidir. Izzigo'da öğretmenler, bir önceki konu yeterince iyi öğrenilmediyse o konuyu iyice öğrettikten sonra çocuğa geçeceği yeni bir konu için ön hazırlık yapıp konuya iyice hakim kılıp hazır şekilde geçmesini saplar.Öğretmenlerimiz,öğrencinin öğreneceği ders için materyali hazırlayıp materyal eşliğinde nasıl öğrendiğine bağlı olarak öğrenmenin sırasını ve hızını belirler.
İzzigo öğretmenleri çocuğunuza şu konularda yardımcı olacaktır:
  • Matematiğin en zor yönlerini anlamak ve yorumlatabilmek;
  • Öğrenci kolaylıkla ödevlerini nasıl yapıcağını öğrenerek hızlıca yapabilir;
  • Bugün matematik dersinizde  “Mükemmel” olacağınıza emin olarak  okula gidin.
Matematik'te eksik veya bildiğininzin üstüne koyup daha etkili olmayı istediğinizi bize iletin ve size tüm konularda tavsiyelerle beraber profosyonel olarak yardımcı olalım.