3 Sınıf için Matematik Özel Ders

Uzmanlık: Matematik Öğretmeni

Eğitim: Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 10 yıl

ilköğretim matematik öğretmenliğinden mezun yenilikçe yeni nesil sorulara hakim akıllı z kitap ile etkinlikleri eğlenceli ve etkili bir şekilde öğrenmek için hemen ders alabilirsiniz. Diplomam belgeler kısmında bulunmaktadır. İki alan sayesinde hem teknolojik hemde matematiksel alanda tam verimli ders işlenmeye çalışılmaktadır. Öğrencinin düzeyine göre ve istediği konuyu öğretmek için akıllı tahta uygulamaları kullanarak ödev ve takipleri yaparak gelişimi en iyi şekillde gerçekleştirmesi için beraber iş birliğiyle tam verim sağlamaktayız.

Uzmanlık: Öğretmen

Eğitim: Uşak Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 5 yıl

Çocuğunuzun matematiği sevmesine ve matematik problemlerini yapmasına yardımcı olacağım.

Uzmanlık: Sınıf Öğretmeni ve Fen Öğretmeni

Eğitim: Cumhuriyet Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 8 yıl

Hedefim ve planım hafıza teknikleriyle ezbersiz günlük hayatla ilişkilendirerek somut olarak sıradışı farklı öğretim yöntem ve tekniklerle öğrencilerle birlikte işbirlikli samimi ortamı oluşturup dersi daha akılda kalıcı birden çok duyu organını hissedip kullanarak ders anlatmak. Dersleri hayatın ve yaşamın bir parçası gibi görüp o şelkilde bilince sahip olup sorumluluk farkındalığı oluşturup eğlence ve oyun formatı şekline dönüştürüp güzel ve zevkli ders anlatma metodu şeklinde bir konsept oluşturup derslerimizi aktarmayı hedefliyorum.

Uzmanlık: Matematik öğretmeni

Eğitim: TÜRKİYE CUMHURİYETİ SİİRT ÜNİVERSİTESİ

Eğitim deneyimi: 6 yıl

Matematik, günlük hayattaki problemleri çözmede başvurulan sayma, hesaplama, ölçme ve çizmedir. İnsanda mantıklı düşünmeyi geliştiren mantıklı bir sistemdir. Dünyayı anlamamıza ve yaşadığımız çevreyi geliştirmede başvurduğumuz bir yardımcıdır. Bilgisayar destekli öğretim, oluşturmacı öğrenme, işbirlikli öğrenme, probleme dayalı öğrenme, drama ve oyunlarla öğrenme, kavram haritaları ile öğrenme, görselleştirme yoluyla öğrenme, tam öğrenme modeli, problem çözme yöntemi gibi alternatif öğretim yöntem ve teknikleri ile ilgili çalışmalar yapmaktayım... Bu bağlamda yetiştireceğim siz değerli öğrencilerimi beklemekteyim...

Uzmanlık: Matematik ögretmenı

Eğitim: Kafkas Universitesi

Eğitim deneyimi: 6 yıl

Öğrencinin matematiği sevmesinin öğretmenini sevmesiyle aynı doğrultuda değiştiğinin bilincinde bir öğretmen

Uzmanlık: Elektronik ve Haberleşme Mühendisi

Eğitim: Yıldız Teknik Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 6 yıl

13 yıllık Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisiyim. Üniversite sınavında ilk 5000 içinde ve %1,3 lük dilim içindeydim. Fen Lisesi Mezunuyum. TYT - AYT - LGS - KPSS - DGS - ALES e yönelik ders veriyorum. Okul derslerine destek, Yeni nesil matematik soru çözümleri eğitimi vermekteyim. Google Play de kendi yaptığım "ÇözüMatik" uygulamam mevcuttur, Matematik soru çözümlerini yapmaktayım. Derslerimizi yüz yüze veya online olarak yapabiliriz. Her seviyeden öğrenciye ders verebilmekteyim

Uzmanlık: Sınıf Öğretmeni

Eğitim: Uludağ Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 16 yıl

Her insanın yaşamını sürdürebilmesi için öğrenmesi gerektiğine inanıyorum. Anlamıyorum diye düşünmek yerine nasıl anlayabilirim demek gerekir. Herkes belli bir seviyeye kadar öğrenebilir bunu unutmayın.

Uzmanlık: Matematik öğretmeni

Eğitim: Kırıkkale Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 1 yıl

Matematik ders değil hayatın kendisidir. Bir tutkudur. Bir kez severseniz vazgeçemezsiniz. Severek, eğlenerek öğrenmeye ne dersiniz?

Uzmanlık: Matematikçi

Eğitim: Orta doğu teknik üniversite

Eğitim deneyimi: 5 yıl

ilköğretim, lise her seviye matematik ve LGS'ye hazırlık matematik soru çözümü konularında ders veriyorum. Üniversite hazırlık, özel ders almak isteyenler dersime kaydolabilir

Uzmanlık: SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

Eğitim: AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ

Eğitim deneyimi: 8 yıl

Mesleğimi çok seviyorum. Çocuklara bir şeyler öğretmek benim için çok zevkli bir iş. Oyunlarla videolar, ek kaynaklar ve yazılmış yeni nesil sorularla, yaparak ve yaşayarak öğretmeyi seviyorum.