4 Sınıf için Matematik Özel Ders

Uzmanlık: Fen Bilimleri Öğretmenliği

Eğitim: Karadeniz Teknik Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 12 yıl

Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi Fen Bilimleri Öğretmenliği bölümünden 2010 yılında mezun oldum. Ayrıca Fen Bilimleri Öğretmenliği yanında Matematik Öğretmenliği bölümü ile yan dalımı tamamladım. 2010 yılında mezun olduktan sonra birçok dershane ve özel okulda öğretmenlik yaptım. Sıcak çayınızı ve kekinizi alarak masanın başına geçebilirsiniz. Açılan ya da açılacak olan kurslarıma katılarak sınav notlarını yükseltebilir, yeni nesil sınav sorularıyla tanışarak benzer sınav soruları çözebilir ve hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Fen Bilimleri ve Matematik dersleri Ali Hocanın anlatımıyla zor olmaktan çıkarak eğlenerek öğrendiğiniz derslere dönüşecek ve vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Uzmanlık: Matematik Öğretmeni

Eğitim: Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 10 yıl

ilköğretim matematik öğretmenliğinden mezun yenilikçe yeni nesil sorulara hakim akıllı z kitap ile etkinlikleri eğlenceli ve etkili bir şekilde öğrenmek için hemen ders alabilirsiniz. Diplomam belgeler kısmında bulunmaktadır. İki alan sayesinde hem teknolojik hemde matematiksel alanda tam verimli ders işlenmeye çalışılmaktadır. Öğrencinin düzeyine göre ve istediği konuyu öğretmek için akıllı tahta uygulamaları kullanarak ödev ve takipleri yaparak gelişimi en iyi şekillde gerçekleştirmesi için beraber iş birliğiyle tam verim sağlamaktayız.

Uzmanlık: Matematik Öğretmeni

Eğitim: Trakya Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 5 yıl

Meslekte 5. yılımı bitirdim. Özel okullarda ve dershanelerde matematik ve geometri öğretmeni olarak çalıştım. Bunun yanı sıra özel derste verdim. Türkiye ' nin seçkin üniversite ve liselerine yerleşen öğrencilerle beraber çalıştım. Derslerim verimli ve zevkli geçer. Benden ders alarak sınav notlarınızı yükseltebilir, yeni nesil sınav sorularıyla çalışarak benzer sınav soruları çözebilir düzeye gelebilirsiniz.

Uzmanlık: Öğretmen

Eğitim: Uşak Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 5 yıl

Çocuğunuzun matematiği sevmesine ve matematik problemlerini yapmasına yardımcı olacağım.

Uzmanlık: Sınıf Öğretmeni ve Fen Öğretmeni

Eğitim: Cumhuriyet Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 8 yıl

Hedefim ve planım hafıza teknikleriyle ezbersiz günlük hayatla ilişkilendirerek somut olarak sıradışı farklı öğretim yöntem ve tekniklerle öğrencilerle birlikte işbirlikli samimi ortamı oluşturup dersi daha akılda kalıcı birden çok duyu organını hissedip kullanarak ders anlatmak. Dersleri hayatın ve yaşamın bir parçası gibi görüp o şelkilde bilince sahip olup sorumluluk farkındalığı oluşturup eğlence ve oyun formatı şekline dönüştürüp güzel ve zevkli ders anlatma metodu şeklinde bir konsept oluşturup derslerimizi aktarmayı hedefliyorum.

Uzmanlık: Matematik öğretmeni

Eğitim: Namık Kemal üniversitesi

Eğitim deneyimi: 4 yıl

Namık Kemal Üniversitesi Matematik bölümü mezunuyum. 3 yıldır özel sektörde çalışmakta olup üniversite yıllarımdan beri sınav hazırlık gruplarına ders vermekteyim.Özel ders verirken öğrencinin akademik olarak nerelerde eksiğinin olduğunu neleri yanlış yaptığını tespit edip ona göre çalışma yapmaktayım çünkü herkesin öğrenim durumu altyapısı farklı olduğundan onlara anlatım tarzı da farklı olmak zorunda. Sınav hazırlık sürecinde olanların sınavlara hazırlanmak kadar sınav dinamiklerini iyi okumak gerek. Çünkü herkes ders çalışır ama herkes kazanamaz. Sınava yönelik sınav dinamiklerine uygun çalışanlar hedeflerine ulaşabilmekte. Dinamiklerine uygun çalışmak ise matematiğin mantığını anlamaktan geçiyor. Asıl odak noktamın bu olduğunu belirtip akılda kalıcı matematik öğretimi yapmaktayım

Uzmanlık: Matematik ögretmenı

Eğitim: Kafkas Universitesi

Eğitim deneyimi: 6 yıl

Öğrencinin matematiği sevmesinin öğretmenini sevmesiyle aynı doğrultuda değiştiğinin bilincinde bir öğretmen

Uzmanlık: İlkokul Sınıf Öğretmeni

Eğitim: Karadeniz Teknik Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 7 yıl

Öğrencinin aktif katılımı benim için önemlidir. İşlediğim konularda ve çözdüğüm sorularda "NEDEN" sorusunu çok kullanırım ki öğrencim konunun veya sorunun mantığını anlamış mı anlamamış mı bunun kontrolünü sağlarım. Amacım daha çok, mevcut eğitim sisteminin sınavlarının çoktan seçmeli test olması sebebiyle test mantığını oturtmak ve soru/problem çözme alışkanlığını kazandırmaya yöneliktir(yeni nesil sorularla). Fakat her öğrencimizin ihtiyacı farklılık gösterecektir, (örneğin bazı öğrencilerde Matematiği temelden almak gerekir haliyle böyle öğrencilerle de yeni nesil sorular çözmek çocuğu matematikten soğutmak demek olur haliyle) ihtiyaca göre bir yöntem ve teknik uygulamak da eğitimci olarak benim görevimdir. Özetle Tecrübelerim ve Deneyimimle sizlere yardımcı olmaya hazırım.

Uzmanlık: Elektronik ve Haberleşme Mühendisi

Eğitim: Yıldız Teknik Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 6 yıl

13 yıllık Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisiyim. Üniversite sınavında ilk 5000 içinde ve %1,3 lük dilim içindeydim. Fen Lisesi Mezunuyum. TYT - AYT - LGS - KPSS - DGS - ALES e yönelik ders veriyorum. Okul derslerine destek, Yeni nesil matematik soru çözümleri eğitimi vermekteyim. Google Play de kendi yaptığım "ÇözüMatik" uygulamam mevcuttur, Matematik soru çözümlerini yapmaktayım. Derslerimizi yüz yüze veya online olarak yapabiliriz. Her seviyeden öğrenciye ders verebilmekteyim

Uzmanlık: Matematik Öğretmeni

Eğitim: Afyon Kocatepe Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 3 yıl

Afyon Kocatepe Üniversitesinden mezun olan bir matematik öğretmeni olarak, öğretmenlik kariyerine devam etmek konusunda çok güçlü bir ilgim var. İlköğretim düzeyinde öğrencilere oyunlarla eğlenceli bir ders ortamı oluşturmaya çalışıyorum.