8 Sınıf için Matematik Özel Ders

Uzmanlık: Matematik Öğretmeni

Eğitim: Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 10 yıl

ilköğretim matematik öğretmenliğinden mezun yenilikçe yeni nesil sorulara hakim akıllı z kitap ile etkinlikleri eğlenceli ve etkili bir şekilde öğrenmek için hemen ders alabilirsiniz. Diplomam belgeler kısmında bulunmaktadır. İki alan sayesinde hem teknolojik hemde matematiksel alanda tam verimli ders işlenmeye çalışılmaktadır. Öğrencinin düzeyine göre ve istediği konuyu öğretmek için akıllı tahta uygulamaları kullanarak ödev ve takipleri yaparak gelişimi en iyi şekillde gerçekleştirmesi için beraber iş birliğiyle tam verim sağlamaktayız.

Uzmanlık: Öğretmen

Eğitim: Uşak Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 5 yıl

Çocuğunuzun matematiği sevmesine ve matematik problemlerini yapmasına yardımcı olacağım.

Uzmanlık: Matematik ögretnmenı

Eğitim: Sakarya Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 3 yıl

Matematiği ve bu alandaki gelişmeleri, akademik ilerlemeleri takip etmeyi, düşünmeyi seviyorum ancak benim için en önemlisi Çocuklarla sürekli iletişim halinde olmak onların enerjisi beni mutlu ediyor. Şu anda özel bir eğitim kurumda 9-10-11 kademesindeki öğrencilere okula parelel ve 12- mezun kademesindeki öğrencilere ise TYT-AYT konularından ders vermekteyim aynı zamanda ortaokul kademesindeki öğrencilere de matematik dersi veriyorum.

Uzmanlık: Matematik ögretmenı

Eğitim: Kafkas Universitesi

Eğitim deneyimi: 6 yıl

Öğrencinin matematiği sevmesinin öğretmenini sevmesiyle aynı doğrultuda değiştiğinin bilincinde bir öğretmen

Uzmanlık: Matematik öğretmeni

Eğitim: Uludağ üniversitesi

Eğitim deneyimi: 10 yıl

Lise ve üniversite sınavlarına hazırlık(LGS-YKS) ve KPSS, ALES, DGS YÖS, GRE ve SAT gibi sınavlar için 10 yıllık tecrübeye sahibim. Matematiği severek sevdirerek öğretmek ve öğrencide sağlam bir altyapı oluşturup konuları ilerletmek temel prensibim. Bugüne kadar her seviyeden öğrencim oldu. Düzenli bir program ve ödev takibi ile gelişim kaydetmek mümkün.

Uzmanlık: Matematik öğretmeni

Eğitim: TÜRKİYE CUMHURİYETİ SİİRT ÜNİVERSİTESİ

Eğitim deneyimi: 6 yıl

Matematik, günlük hayattaki problemleri çözmede başvurulan sayma, hesaplama, ölçme ve çizmedir. İnsanda mantıklı düşünmeyi geliştiren mantıklı bir sistemdir. Dünyayı anlamamıza ve yaşadığımız çevreyi geliştirmede başvurduğumuz bir yardımcıdır. Bilgisayar destekli öğretim, oluşturmacı öğrenme, işbirlikli öğrenme, probleme dayalı öğrenme, drama ve oyunlarla öğrenme, kavram haritaları ile öğrenme, görselleştirme yoluyla öğrenme, tam öğrenme modeli, problem çözme yöntemi gibi alternatif öğretim yöntem ve teknikleri ile ilgili çalışmalar yapmaktayım... Bu bağlamda yetiştireceğim siz değerli öğrencilerimi beklemekteyim...

Uzmanlık: Matematik öğretmeni

Eğitim: Karadeniz teknik üniversitesi

Eğitim deneyimi: 17 yıl

Öncelikle disiplinli bir şekilde çalışmayı,çalışarak neler başarabileceğinizi,matematiğe bakış açısını değiştirme ve onu zevkli hale getirmeyi göstereceğim.Matematiğin kolay olmadığını ama zorda olmadığını göstereceğim.

Uzmanlık: Elektronik ve Haberleşme Mühendisi

Eğitim: Yıldız Teknik Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 6 yıl

13 yıllık Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisiyim. Üniversite sınavında ilk 5000 içinde ve %1,3 lük dilim içindeydim. Fen Lisesi Mezunuyum. TYT - AYT - LGS - KPSS - DGS - ALES e yönelik ders veriyorum. Okul derslerine destek, Yeni nesil matematik soru çözümleri eğitimi vermekteyim. Google Play de kendi yaptığım "ÇözüMatik" uygulamam mevcuttur, Matematik soru çözümlerini yapmaktayım. Derslerimizi yüz yüze veya online olarak yapabiliriz. Her seviyeden öğrenciye ders verebilmekteyim

Uzmanlık: Matematik öğretmeni

Eğitim: Kırıkkale Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 1 yıl

Matematik ders değil hayatın kendisidir. Bir tutkudur. Bir kez severseniz vazgeçemezsiniz. Severek, eğlenerek öğrenmeye ne dersiniz?

Uzmanlık: İNŞAAT MÜHENDİSİ

Eğitim: SDÜ

Eğitim deneyimi: 6 yıl

Matematiğe karşı ilgim çok küçük yaşlarda başladı lise yıllarımda başladım ders vermeye ve üniversitede diferansiyel denklemler, mukavemet, statik betonarme derslerime 100 den fazla öğrenci topladım. Şuan iki dershanede çalışmaktayım ve TYT-AYT matematik ve TYT-AYT geometri dersleri ve aynı zamanda KPSS matematik vermekteyim bunun yanında LGS sınavına hazırladığım öğrenciler de bulunmakta. Ders işleyişim öğrencinin seviyesine göre değişmektedir derslerimde konu anlatımından sonra basitten zora doğru sorular çözmekteyim konular bittikten sonra kallavi diye nitelendirdiğim zorluk seviyesi yüksek sorularla da öğrenciyi zorlamaktayım. kullandığım kaynaklar arasında BİGİSARMAL-KAREKÖK-ORİJİNAL-APOTEMİ-TONGUÇ-MERKEZ-ÇAP-MY MATEMATİK-PALME-PARAF-YARGI-PEGEM -YEDİİKLİM VB.. pekçok yayın bulunmaktadır. Boş zamanlarımda ileri mühendislik matematiği ve ileri matematik çalışmaktan ve matematik olimpiyat soruları çözmeye çalışmaktan hoşlanırım.