Lise 1 için Matematik Özel Ders

Uzmanlık: Öğretmen

Eğitim: Abant İzzet Baysal Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 16 yıl

16 yıllık mesleki tecrübeye sahibim.MEB'de çalıştım ve özel ders verdim.Çok sayıda öğrenci yetiştirdim. Konu anlatımı,soru çözümü ve konu tekrarı yapıyorum.2020 yılından beri online ders vermekteyim.Online derslerden de olumlu sonuçlar aldım. Derslerde öğrenci düzeyine göre döküman kullanıyorum.Her seviyeye uygun dökümanım mevcuttur.Matematik ve Fizik dersi sert mizaçlı bir derslerdir.Bu sebeple sabır gerektirir.Doğru yerlerde doğru adımları görmek ve teknikleri uygulamak gerekir.Gelin tanışalım birlikte başaralım.

Uzmanlık: Matematik öğretmeni

Eğitim: Ankara Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 6 yıl

Öncelikle derse başlamadan önce öğrencimin biliş düzeyini tespit edip dinamik bir program oluştururuz. Bu program çerçevesinde örnekler bakımından zengin içeriğe sahip bir kaynak veya onun için hazırlanmış ders notları ile derse başlarız. Öğrencimin sürekli dinleyen taraf olmasını değil, dersin içinde aktif bir rol oynamasını sağlarım. Vereceğim ödevlerle yeterince pratik yapmasını isterim. Çözemediği soruları bir sonraki derste çözerek eksiklerini gidermeye çalışırım. Böylece yeni konuya eksiksiz bir şekilde başlayabiliriz. Öğrencim oluşturduğumuz programa tam anlamıyla uyarsa , anlamayacağı hiçbir konunun ve çözemediği hiçbir sorunun olmadığını görecektir.

Uzmanlık: Matematik Öğretmeni

Eğitim: Trakya Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 5 yıl

Meslekte 5. yılımı bitirdim. Özel okullarda ve dershanelerde matematik ve geometri öğretmeni olarak çalıştım. Bunun yanı sıra özel derste verdim. Türkiye ' nin seçkin üniversite ve liselerine yerleşen öğrencilerle beraber çalıştım. Derslerim verimli ve zevkli geçer. Benden ders alarak sınav notlarınızı yükseltebilir, yeni nesil sınav sorularıyla çalışarak benzer sınav soruları çözebilir düzeye gelebilirsiniz.

Uzmanlık: Matematik Öğretmeni

Eğitim: Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 10 yıl

ilköğretim matematik öğretmenliğinden mezun yenilikçe yeni nesil sorulara hakim akıllı z kitap ile etkinlikleri eğlenceli ve etkili bir şekilde öğrenmek için hemen ders alabilirsiniz. Diplomam belgeler kısmında bulunmaktadır. İki alan sayesinde hem teknolojik hemde matematiksel alanda tam verimli ders işlenmeye çalışılmaktadır. Öğrencinin düzeyine göre ve istediği konuyu öğretmek için akıllı tahta uygulamaları kullanarak ödev ve takipleri yaparak gelişimi en iyi şekillde gerçekleştirmesi için beraber iş birliğiyle tam verim sağlamaktayız.

Uzmanlık: Matematik öğretmeni

Eğitim: Kocaeli üniversitesi

Eğitim deneyimi: 18 yıl

18 yıllık matematik geometri öğretmeniyim. Matematik ve geometri yi öğrenciye sevdiren, anlaşılmayan yerleri tekrar eden, öğrencinin seviyesine uygun anlatım yapan bir öğretmenim.

Uzmanlık: Öğretmen

Eğitim: Uşak Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 5 yıl

Çocuğunuzun matematiği sevmesine ve matematik problemlerini yapmasına yardımcı olacağım.

Uzmanlık: Matematik öğretmeni

Eğitim: Karadeniz teknik üniversitesi

Eğitim deneyimi: 17 yıl

Karadeniz Teknik Üniversitesi matematik öğretmenliğinden 2005 yılında mezun oldum. Özel ders vermeye üniversite yıllarında başladım. 17 yıldır özel ders veriyorum ayrıca çeşitli dershane Ve kurslarda binlerce öğrenciye matematik anlattım. Bir çoğu fen lisesi, Anadolu liseleri ve çeşitli üniversitelere yerleştiler. Öğrencilerime İlköğretim takviye, LGS hazırlık, lise takviye ,Yks hazırlık ve DGS hazırlık alanlarında destek veriyorum. Değişen teknoloji ve Pandemi sürecinde online Zoom, Skype ve WhatsApp gibi programlar üzerinden öğrencilerimle derslere devam etmekteyiz. Ayrıca YKS ve LGS yeni nesil soru yazarlığı yapmaktayım. Piyasada hali hazırda yayınlanmış kitaplarım bulunmaktadır.

Uzmanlık: LİSE MATEMATİK ÖĞRETMENİ

Eğitim: NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ

Eğitim deneyimi: 12 yıl

Her öğrenci özel ve farklıdır ama matematikte yaşanan sorunlar hep aynıdır. Öğrencilerimin, öncelikle önyargılarını sevgiyle kırıyor, neyi niçin yaptığına yönelik derin bir anlayış geliştirme fırsatı vererek matematiği bilmeye değil öğrenmekten keyif almaya ve doğru cevabı bulmaya yönlendiriyorum. Araştırmacı, yaratıcı, özverili, doğayı seven ve koruyan, değerlerine sahip çıkan, sorunlara çözüm odaklı, sorumlu ve ekip çalışmasına uyumlu, ögretmeyi seven; ögrenen ögrencinin gözlerinin ışıltısıyla mutlu olan bir öğretmenim. Üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilere MAT1 ve MAT-2 anlamında yardımcı olmaya ve tecrübelerime aktarmaya hazırım.

Uzmanlık: öğretmen

Eğitim: selçuk üniversitesi

Eğitim deneyimi: 15 yıl

Matematik ve geometriyi kolay,anlaşılır bir dille öğrenciye aktarmak misyonum ; bu yolda yılmadan,gece gündüz yol almak ve bu yolculukta fiziksel ve psikolojik destek verme vizyonumdur.Unutmayın aslında her öğretmen de hergün kendini geliştirmeye çalışan bir öğrencidir.Gelin bu yolculuğa beraber çıkalım.

Uzmanlık: Matematik öğretmeni

Eğitim: Namık Kemal üniversitesi

Eğitim deneyimi: 4 yıl

Namık Kemal Üniversitesi Matematik bölümü mezunuyum. 3 yıldır özel sektörde çalışmakta olup üniversite yıllarımdan beri sınav hazırlık gruplarına ders vermekteyim.Özel ders verirken öğrencinin akademik olarak nerelerde eksiğinin olduğunu neleri yanlış yaptığını tespit edip ona göre çalışma yapmaktayım çünkü herkesin öğrenim durumu altyapısı farklı olduğundan onlara anlatım tarzı da farklı olmak zorunda. Sınav hazırlık sürecinde olanların sınavlara hazırlanmak kadar sınav dinamiklerini iyi okumak gerek. Çünkü herkes ders çalışır ama herkes kazanamaz. Sınava yönelik sınav dinamiklerine uygun çalışanlar hedeflerine ulaşabilmekte. Dinamiklerine uygun çalışmak ise matematiğin mantığını anlamaktan geçiyor. Asıl odak noktamın bu olduğunu belirtip akılda kalıcı matematik öğretimi yapmaktayım