Sosyal bilgiler

Uzmanlık: Sosyal Bilgiler Öğretmeni

Eğitim: Yıldız Teknik Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 4 yıl

Merhaba, ben Mehmet Esad Bali. Yıldızlı Sosyal Bilimler Öğretmeniyim. 5, 6, 7.sınıflar Sosyal Bilgiler, 8.sınıf Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi, 9, 10, 11, 12.sınıflar Tarih, Coğrafya derslerini veriyorum. Sosyal Bilimlerin tüm alanlarında üst düzey yetkinliğe sahip olmakla birlikte bir eğitim fakülteli olarak öğretmenlik mesleğini profesyonel biçimde icra ediyor, 21.yy yetenekleriyle öğrencilerimi eğitim ve öğretim faaliyetleri doğrultusunda eğitiyorum. Konu anlatımları, soru çözümleri, sınava yardımcı hazırlıklar, eğitim koçluğu, sınav koçluğu gibi ek hizmetlerle öğretim faaliyetlerini destekliyorum. Ben mesleğine aşık ve bu işi sadece para için yapmayan idealist bir öğretmenim. Öğrencilerim ve velileri bunu ilk dersten itibaren anlayacaklardır. Derslerde görüşmek üzere.

Uzmanlık: Coğrafya öğretmeni

Eğitim: Karadeniz Teknik Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 22 yıl

Uzun yıllar boyunca dershane öğretmenliği yapıyorum öğrencilerin hangi konularda zorlandığını soru tarzlarında nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda yardımcı olduğumu biliyorum.

Uzmanlık: Sosyal bilgiler öğretmeni

Eğitim: Uşak Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 9 yıl

*** Sosyal, takım çalışmalarına uyumlu, analitik ve yaratıcı düşünebilen, çok kolay öğrenebilen , dürüst, saygılı, sakin bir kişiliğe sahibim. Sigara kullanmıyorum. Çocuklar İle iletişimim iyi olup onların neye ihtiyacı olduğunu anlayıp yardımcı olurum.Yeniliklere açık ve sürekli yeni bilgiler öğrenme peşinde olup bunları aktarmaktayım. Uzun yıllar öğrenciler ile birlikte olduğum için onları iyi analiz edip ihtiyaçlarını ve sorunlarını birlikte arayıp bulmasına yardımcı olmaktayım. Ben bir öğretmenim ve geleceğimizin neslini okuyup araştıran, geçmişine ve geleceğine saygı duyan bir şekilde yetiştirmek benim en büyük vazifemdir.