2 Sınıf Türkçe Özel Ders

Uzmanlık: Sınıf Öğretmeni ve Fen Öğretmeni

Eğitim: Cumhuriyet Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 8 yıl

Hedefim ve planım hafıza teknikleriyle ezbersiz günlük hayatla ilişkilendirerek somut olarak sıradışı farklı öğretim yöntem ve tekniklerle öğrencilerle birlikte işbirlikli samimi ortamı oluşturup dersi daha akılda kalıcı birden çok duyu organını hissedip kullanarak ders anlatmak. Dersleri hayatın ve yaşamın bir parçası gibi görüp o şelkilde bilince sahip olup sorumluluk farkındalığı oluşturup eğlence ve oyun formatı şekline dönüştürüp güzel ve zevkli ders anlatma metodu şeklinde bir konsept oluşturup derslerimizi aktarmayı hedefliyorum.

Uzmanlık: Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

Eğitim: Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği

Eğitim deneyimi: 8 yıl

Her öğrencinin dünyası birbirinden benzersiz. Bu benzersizliğin Edebiyat ve Türkçe dersinde özellikle keşfedilmesi lazım. Ezberci olmayan, yapılandırmacı bir yaklaşımla, hayatın içinden konularla öğrencilerimin anlayacağı bir tarzda ders işlemek benim için çok önemli. Ayrıca derslerde diğer derslerle disiplinlerarası bağlantılar kurarak dersimi anlatmayı severim. Öğrencilerimle edebiyat ve Türkçe derslerinde istenilen hedefi ve başarıyı kısa zamanda gerçekleştireceğimize inanıyorum. TYT - AYT- LGS ve okul derslerine yardımcı olacak şekilde Türkçe ve edebiyat dersleri anlatmaktayım. Ayrıca yabancılara Türkçe dersi de vermekteyim.

Uzmanlık: Rus dili ve edebiyatı öğretmeni

Eğitim: Aşkabat Rus Dili ve Edebiyatı Pedagojik Enstütüsü

Eğitim deneyimi: 20 yıl

Bilgi paylaştıkça çoğalan bir hazinedir diye güzel deyim vardır, bir öğretmen olarak öğrencilerime bu konuda doğrudan katkıda bulunabilmem benim için şanstır.

Uzmanlık: Türk Dili ve Edebiyatı

Eğitim: Çukurova Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 1 yıl

Benim için öncelik öğrenciyle aramda bir bağ kurmaktır. Sağlıklı ve sevgiyle kurulan bir bağdan sonra öğrenilen bilgiler unutulmaz, akıldan uçmaz. Öğretmenini seven öğrenci mutlaka onun dersini de sever, ilgiyle dinler. Bu yüzden sabırlı, sevecen, motivasyonu yüksek ve enerjik biri olarak öğrenmeyi eğlenceli bir hale getirmek için ben buradayım, öğrencilerimi bekliyorum.

Uzmanlık: SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

Eğitim: AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ

Eğitim deneyimi: 8 yıl

Mesleğimi çok seviyorum. Çocuklara bir şeyler öğretmek benim için çok zevkli bir iş. Oyunlarla videolar, ek kaynaklar ve yazılmış yeni nesil sorularla, yaparak ve yaşayarak öğretmeyi seviyorum.

Uzmanlık: Ingilizçe ögretmenı

Eğitim: Boğaziçi üniversıtetı

Eğitim deneyimi: 18 yıl

Türkçe ve İngilizce öğretmek benim hobim diyebilirim, Öğrencilerime daha fazla yardımcı olabilmek için NLP eğitimi, Yaşam koçluğu, öğrenci koçluğu, profesyonel yaşam koçluğu eğitimlerimi uzman psikolog Ekrem SAYGIN'dan ve Oğuz SAYGIN'dan aldım. Ayrıyeten TESOL sertifikam vardır. Derslerimde tamamen öğrencinin ihtiyaçları doğrultusunda yardımcı olmaktayım. Tercihim derslerimde sadece İngilizce konuşmaktayım. İşin sırrı da burada: hiç İngilizce bilmeyen birinin bile beni çok iyi anlayabilmesi ve bana İngilizce olarak cevap vermeye çalışmasıdır. :) Bir süre sonra bunu alışkanlık haline getirip İngilizce konuşmaya başlayacaktır. The more you speak, the more you learn. (proverb)

Uzmanlık: tercümanlık

Eğitim: Hoca Ahmet Yesevi Uluslararası Türk-Kazak Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 1 yıl

I am a teacher of 6-12 classes. I have always tried to ensure that studying brings people pleasure and does not cause difficulties. So, in my classes, I try to present complex grammatical rules in an accessible way, and work out lexical materials in stages, as the student is ready.

Uzmanlık: Sınıf Öğretmeni

Eğitim: Erzincan Eğitim Enstütüsü

Eğitim deneyimi: 39 yıl

İlgili branşlarda öğrencinin seviyisini belirleyip, doğru anlatıp yapabilmek en önemlisidir. Matematik ve Türkçe branşlarında sorun yaşayan 1-6 sınıf aralığındaki öğrenciler ile online ders üzerinden çalışabiliriz.

Uzmanlık: Matematik Öğretmeni

Eğitim: İstanbul Medeniyet Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 3 yıl

Öğrencilerimle iyi iletişim kurarak onlara hayatın içinde bulunan matematiği göstererek meraklarını uyandırmak istiyorum.Onlara matematikte yardımcı olacak her türlü bilgiyi öğretmek için buradayım.LGS sınavına hazırlıkta yardımcı olacağım.Ayrıca onlar için bir rehber ve arkadaşım.

Uzmanlık: Moleküler biyolog

Eğitim: İzmir yüksek teknoloji enstitüsü

Eğitim deneyimi: 4 yıl

Derslerin anlaşılabilir olması için pratik ve etkili soru çözüm taktiklerini kullanırım.