8 Sınıf Türkçe Özel Ders

Uzmanlık: Sınıf Öğretmeni ve Fen Öğretmeni

Eğitim: Cumhuriyet Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 8 yıl

Hedefim ve planım hafıza teknikleriyle ezbersiz günlük hayatla ilişkilendirerek somut olarak sıradışı farklı öğretim yöntem ve tekniklerle öğrencilerle birlikte işbirlikli samimi ortamı oluşturup dersi daha akılda kalıcı birden çok duyu organını hissedip kullanarak ders anlatmak. Dersleri hayatın ve yaşamın bir parçası gibi görüp o şelkilde bilince sahip olup sorumluluk farkındalığı oluşturup eğlence ve oyun formatı şekline dönüştürüp güzel ve zevkli ders anlatma metodu şeklinde bir konsept oluşturup derslerimizi aktarmayı hedefliyorum.

Uzmanlık: Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

Eğitim: Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği

Eğitim deneyimi: 8 yıl

Her öğrencinin dünyası birbirinden benzersiz. Bu benzersizliğin Edebiyat ve Türkçe dersinde özellikle keşfedilmesi lazım. Ezberci olmayan, yapılandırmacı bir yaklaşımla, hayatın içinden konularla öğrencilerimin anlayacağı bir tarzda ders işlemek benim için çok önemli. Ayrıca derslerde diğer derslerle disiplinlerarası bağlantılar kurarak dersimi anlatmayı severim. Öğrencilerimle edebiyat ve Türkçe derslerinde istenilen hedefi ve başarıyı kısa zamanda gerçekleştireceğimize inanıyorum. TYT - AYT- LGS ve okul derslerine yardımcı olacak şekilde Türkçe ve edebiyat dersleri anlatmaktayım. Ayrıca yabancılara Türkçe dersi de vermekteyim.

Uzmanlık: Türk Dili ve Edebiyatı

Eğitim: Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 3 yıl

Merhaba, Türkçenin öğretimi yalnızca ezberci yaklaşım ile mümkün değil. Türkçe asırlardır konuşulan ve yazılan bir dil. Müfredat doğrultusunda öğrenmeyi temellendirerek kalıplardan uzak, günlük hayatta kullanılacak şekilde bir yaklaşım ile Türkçe derslerini işliyoruz. Takipli, düzenli ve disiplinli bir süreç ile LGS sınavında Türkçede başarı elde edebiliriz. Edebiyat derslerinde de aynı şekilde günceli takip ederek ilerliyoruz. AYT-TYT odaklı çalışmalarımız bize istediğimiz sonucu getirmektedir.

Uzmanlık: Türkçe Öğretmeni

Eğitim: Marmara Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 2 yıl

Her öğrencinin zorlandığı, yapamadığı ya da anlamadığı konular vardır. Bu sorunların üstesinden gelmek için ona yol gösterelim, sorunları birlikte çözelim.

Uzmanlık: TÜRKÇE EDEBIYAT ÖGRETMENI

Eğitim: İstanbul Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 21 yıl

Konuları kısa, anlaşılır ve eğlenceli olarak anlatırım. Çok iyi bir üniversiteyi bitirdim ve sürekli olarak sınavlara (LGS,YKS,BURSLULUK) öğrenci hazırladım. Beni bir kere tanıyan çok memnun kalıyor.

Uzmanlık: TÜRKÇE VE EDEBİYAT ÖĞRETMENİ

Eğitim: EGE ÜNİVERSİTESİ,FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ,TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI

Eğitim deneyimi: 26 yıl

Merhabalar, ben Türkçe/Edebiyat öğretmeni Murat Koysal ,Ege Üniversitesi mezunuyum,26 yıllık dershane ve özel okul tecrübemi sizlerle paylaşmak isterim.Dersimi severek ve sevdirerek kendi özel notlarımla nokta atışlarla anlatırım.Özgün bir formatta her seviyeye uygun ders anlatan ve yeni nesil sorularına hakim Türkçe öğretmeniyim. 5,6,7. öğrencilerine okula hazırlık Türkçe takviye, 8. sınıf öğrencilerine LGS'ye hazırlık Türkçe; 9,10,11.sınıf öğrencilerine Türk Dili ve Edebiyatı dersi ; üniversite sınavlarına hazırlık TYT Türkçe, AYT Edebiyat ve KPSS Türkçe dersleri vermekteyim.Haftalık ödev verip disiplinli bir şekilde takip yapıp çözemediğiniz sorulara da Watsap'tan çözüm atarım.En iyi referansım ilk dersimdir,ücretsiz deneme dersi yaptıktan sonra karar verebilirsiniz.Sizlere de yardımcı olmak dileğiyle 05443476019

Uzmanlık: Rus dili ve edebiyatı (öğretmen)

Eğitim: Erciyes üniversitesi

Eğitim deneyimi: 3 yıl

6 yıldır Türkiye' de yaşamaktayım. Rusça ve Ukraynaca dillerine ana dilim olması sebebiyle ve de Rus Dili Edebiyatı mezunu olmam sebebiyle hem teorik hem pratikte hakimim. 2018’ den bu yana Türklere Rusça öğretmenliği yapmaktayım. Derslerimizi hedeflerinize ve seviyenize göre hazırlamaktayım, (konuşma, dinleme ve okuma aktiviteleri uyguluyorum). Ana dilimi anlatmaktan çok keyif alıyorum ve eminim ki siz de alırsınız. 2019' den bu yana yabancilara (Rusça bilenlere) Türkçe öğretmenliği yapmaktayım.

Uzmanlık: Türkçe öğretmenliği

Eğitim: Erciyes üniversitesi

Eğitim deneyimi: 10 yıl

Eğlenerek hiç sıkılmadan Türkçe dersi işlemeye ne dersiniz?Yeni nesil uzun sorular sizi korkutmasin hepsini birlikte aşacagız.6 yıl aktif ögretmenlik yaptim. Sonrasinda 4 yıl özel ders verdim. Pandemi döneminde oldukça online ders tecrubem oldu. LGS'ye cok ogrenci hazirlayarak onlari en iyi yerlere yerlestirdim. Ögrencilerimi ve dersimi çok seviyorum. Onlara Türkçe dersini sevdirebilmeyi hedefledim.Kitap okuma okuduğunu anlama dersimin başlica amaçlarındandır. Öğrencilerime sevecen halimle dersi sevdiren kararli ve sabirli bir anlayısli başariyi cogu ogrencimde yakalayan bir öğretmenim. Her zaman dersi öğrenci düsündürerek işlerim ve ögrenciyi mutlaka derste aktif tutarım.

Uzmanlık: Öğretmen

Eğitim: Fatih üniversitesi

Eğitim deneyimi: 2 yıl

Merhaba; İngilizce biyoloji tam burslu olarak okudum onur derecesiyle mezun oldum Türkçe dersini üniversite de de aldım AA olarak geçtim Türkçe derslerine yardımcı olmak isterim

Uzmanlık: Türkçe öğretmeni

Eğitim: Yıldız Teknik Üniversitesini

Eğitim deneyimi: 2 yıl

Yaklaşık dört senedir LGS öğrencilerini sinava hazırlamaktayım.Bunun yanında TYT ve AYT sınavına hazırlanan öğrencilerle birebir ders yapmaktayım.YTÜ mezunu olduğum için hatrı sayılır hocalardan ders alma şansı yakaladım.Aldigim bu eğitimi bu zaman kadar da öğrencilerime aktarabildim.Bundan sonra da gayretle ogrencilerimi bu sınavlara ve geleceğe hazırlayacağım.