Lise 3 Türkçe Özel Ders

Uzmanlık: Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

Eğitim: Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği

Eğitim deneyimi: 8 yıl

Her öğrencinin dünyası birbirinden benzersiz. Bu benzersizliğin Edebiyat ve Türkçe dersinde özellikle keşfedilmesi lazım. Ezberci olmayan, yapılandırmacı bir yaklaşımla, hayatın içinden konularla öğrencilerimin anlayacağı bir tarzda ders işlemek benim için çok önemli. Ayrıca derslerde diğer derslerle disiplinlerarası bağlantılar kurarak dersimi anlatmayı severim. Öğrencilerimle edebiyat ve Türkçe derslerinde istenilen hedefi ve başarıyı kısa zamanda gerçekleştireceğimize inanıyorum. TYT - AYT- LGS ve okul derslerine yardımcı olacak şekilde Türkçe ve edebiyat dersleri anlatmaktayım. Ayrıca yabancılara Türkçe dersi de vermekteyim.

Uzmanlık: Türk Dili ve Edebiyatı

Eğitim: Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 3 yıl

Merhaba, Türkçenin öğretimi yalnızca ezberci yaklaşım ile mümkün değil. Türkçe asırlardır konuşulan ve yazılan bir dil. Müfredat doğrultusunda öğrenmeyi temellendirerek kalıplardan uzak, günlük hayatta kullanılacak şekilde bir yaklaşım ile Türkçe derslerini işliyoruz. Takipli, düzenli ve disiplinli bir süreç ile LGS sınavında Türkçede başarı elde edebiliriz. Edebiyat derslerinde de aynı şekilde günceli takip ederek ilerliyoruz. AYT-TYT odaklı çalışmalarımız bize istediğimiz sonucu getirmektedir.

Uzmanlık: Rus dili ve edebiyatı öğretmeni

Eğitim: Aşkabat Rus Dili ve Edebiyatı Pedagojik Enstütüsü

Eğitim deneyimi: 20 yıl

Bilgi paylaştıkça çoğalan bir hazinedir diye güzel deyim vardır, bir öğretmen olarak öğrencilerime bu konuda doğrudan katkıda bulunabilmem benim için şanstır.

Uzmanlık: Rus dili ve edebiyatı (öğretmen)

Eğitim: Erciyes üniversitesi

Eğitim deneyimi: 3 yıl

6 yıldır Türkiye' de yaşamaktayım. Rusça ve Ukraynaca dillerine ana dilim olması sebebiyle ve de Rus Dili Edebiyatı mezunu olmam sebebiyle hem teorik hem pratikte hakimim. 2018’ den bu yana Türklere Rusça öğretmenliği yapmaktayım. Derslerimizi hedeflerinize ve seviyenize göre hazırlamaktayım, (konuşma, dinleme ve okuma aktiviteleri uyguluyorum). Ana dilimi anlatmaktan çok keyif alıyorum ve eminim ki siz de alırsınız. 2019' den bu yana yabancilara (Rusça bilenlere) Türkçe öğretmenliği yapmaktayım.

Eğitim: İstanbul Aydın Üniversitesi

Eğitim deneyimi: 8 yıl

lise öğrencileri okutyorum. Çocuğunuzun konuyla ilgili bilgi boşluklarına yardımcı olacağım. Çocuğunuz ilgilenecektır!

Uzmanlık: İngilizce Öğretmeni

Eğitim: Novosibirsk State Pedagogic University

Eğitim deneyimi: 10 yıl

In my teaching I use communicative approach and ESA method. I pay big attention to my students' ability to speak and apply their knowledge in real life. I am focused on positive results achievement. All of my students passed Cambridge exams successfully.

Uzmanlık: Öğretmen

Eğitim: Fatih üniversitesi

Eğitim deneyimi: 2 yıl

Merhaba; İngilizce biyoloji tam burslu olarak okudum onur derecesiyle mezun oldum Türkçe dersini üniversite de de aldım AA olarak geçtim Türkçe derslerine yardımcı olmak isterim

Uzmanlık: Türkçe öğretmeni

Eğitim: Yıldız Teknik Üniversitesini

Eğitim deneyimi: 2 yıl

Yaklaşık dört senedir LGS öğrencilerini sinava hazırlamaktayım.Bunun yanında TYT ve AYT sınavına hazırlanan öğrencilerle birebir ders yapmaktayım.YTÜ mezunu olduğum için hatrı sayılır hocalardan ders alma şansı yakaladım.Aldigim bu eğitimi bu zaman kadar da öğrencilerime aktarabildim.Bundan sonra da gayretle ogrencilerimi bu sınavlara ve geleceğe hazırlayacağım.